Ana Sayfa / Eğitim / KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları yayınlandı – ÖSYM KPSS 2016 soru ve cevapları
OSYMKPSS20112016

KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları yayınlandı – ÖSYM KPSS 2016 soru ve cevapları

KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları yayınlandı! İşte ÖSYM tarafından yayınlanan 2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyi Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı… KPSS Ortaöğretim / Önlisans 2016 soruları ve cevap anahtarı açıklandı. KPSS sınavının ardından adaylar merakla soru ve cevapların yayınlandığı kitapçığı bekliyorlardı. ÖSYM tarafından yapılan duyurunun sonrasında KPSS soru ve cevap kitapçığı siteden duyuruldu.

ÖSYM KPSS SORULARI VE CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM, 2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyi Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarının yayınlandığını duyurdu. Yapılan açıklamada şöyle denildi;

2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyi Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarının Yayımlanması

20 Kasım 2016 tarihinde uygulanan 2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyi Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarına, 20 Kasım 2016 tarihinde saat 13:00’dan itibaren aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.

2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyinde kullanılan sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

About editor

EDİTÖR'DEN

AÖF 2016 – 2017 sınav tarihleri açıklandı!

AÖF sınav tarihlerini açıkladı. Kayıtların sona ermesinin ardından binlerce öğrenci AÖF sınav tarihlerinin açıklanmasını bekliyordu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir