Ana Sayfa / Magazin / Cem Yılmaz’dan Ebru Şallı’yı kızdıracak sözler

Cem Yılmaz’dan Ebru Şallı’yı kızdıracak sözler

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı yaz aylarında önce Çeşme’de birlikte görüntülenmiş, ardından güzel manken tatiline Bodrum’da Cem Yılmaz’ın yazlığının hemen yanında bulunan bir otelde devam etmişti. Cem Yılmaz gittikleri bir gece kulübünde Şallı’nın için şarkı bile söylemişti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, hakkında çıkan ‘Ateş Et ve Unut’ haberlerine sosyal medya üzerinden cevap verdi.

CEM YILMAZ SÖZLERİNE AÇIKLIK GETİRDİ

Geçtiğimiz akşam ‘İkimizin Yerine’ filminin galasına katılan ve aşk hayatıyla ilgili sorular yöneltildiğinde Mustafa Sandal’ın ‘Ateş et ve unut’ şarkısını mırıldanan Cem Yılmaz, duruma açıklık getirdi.

Twitter’dan açıklama yapan ünlü komedyen, “Bir film galasındaki bu soru cevabın videosu da var. Ama bir aydır oynadıkları Oyun tatlı geliyor demek ki” ifadelerini kullandı.

Hakkında çıkan Ebru Şallı haberlerini yalanlayan Cem Yılmaz, “Ben sevenlerimi bilgilendiriyim; ben bu arkadaşların resmettiği gibi değilim. Varsın öyle bilsinler ne olacak. Canı öyle istiyor diye haber yapmakla ne kazanılıyor acaba?” mesajını yayımladı.

 

About editor

EDİTÖR'DEN

aleyna-tilki

Aleyna Tilki’nin konserine bombalı saldırı

Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi’ndeki bir salonda sahneye çıkan Aleyna Tilki, platformda şarkı söylerken patlama meydana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir