Ana Sayfa / Medya / Kiralık Aşk final mi yapıyor? Yapımcısı açıkladı

Kiralık Aşk final mi yapıyor? Yapımcısı açıkladı

Kiralık Aşk’tan gelen haber dizinin takipçilerini üzdü. Star TV’de izleyiciyle buluşan romantik komedi türündeki Kiralık Aşk’ dizisinin biteceği tarih, dizinin resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla duyuruldu. Peki, başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı Kiralık Aşk finali ne zaman yapacak?
Kiralık Aşk bitiyor mu? Soruları geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş, dizinin takipçileri yapımcıdan gelen açıklamayla rahat bir nefes almıştı. Ancak dizinin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan yeni açıklama şaşırttı. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı Kiralık Aşk final bölümü için tarih verildi.

İşte, yapımcıların hem Twitter hem de İnstagram üzerinden yaptığı final açıklaması!

Kiralık Aşk’ın bitiş tarihiyle ilgili yapılan açıklamada; “Geçen yıldan beri izleyicisi ile buluşan Kiralık Aşk, 69. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu güzel serüvende bizi destekleyen ve hiç yalnız bırakmayan tüm izleyicimize çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ortaks Yapım” ifadeleri kullanıldı.

FİNAL HABERLERİ YALANLANMIŞTI

Bir süredir ekran macerasını noktalayacağı haberleriyle gündeme gelen Kiralık Aşk’ın Ocak ayında biteceği iddia edilmiş, ancak iddialar yapımcının açıklamasıyla yalanlanmıştı. Daha önce yapılan açıklama ise “Geçen sene Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve kısa zamanda çok sevilen Kiralık Aşk isimli dizimizin yeni sezonuna başlarken, kanalımızla yapmış olduğumuz görüşmeler ile hikayemizin yolculuğunun nerede ve ne şekilde finalize olacağını tasarlamıştık.

Stratejik planlamamıza göre; hikayemizi birlikte kararlaştırdığımız doğrultuda adım adım ilerletiyoruz ancak final tarihimizi henüz kesinleştirmedik. Dizimizin çekimleri son hızla ve çok keyifli bir şekilde devam etmektedir. Final tarihimiz belirlendiğinde konuyla ilgili duyuru tarafımızca yapılacaktır.” ifadeleri kullanılmıştı.

About editor

EDİTÖR'DEN

AK Parti grup toplantısında sürpriz isim

AK Parrti’nin grup toplantısını izleyenler arasında bugün sürpriz bir isim de vardı. AK Parti Genel Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir