Ana Sayfa / Medya / TV 8’de “Kürk Mantolu Madonna” rezaleti

TV 8’de “Kürk Mantolu Madonna” rezaleti

TV 8’de “Kürk Mantolu Madonna” rezaleti… TV8’de yayınlanan ‘Aramızda kalmasın’ programında ‘Kürk Mantolu Madonna’ romanına dair trajikomik bir diyalog yaşandı. TV8’de “Kürk Mantolu Madonna” şarkıcı Madonna zannedildi, bu gaf sosyal medyada trend oldu.

Programın sunucularından Jess Molho, Beren Saat’in romanın baş karakteri Maria Puder’i canlandıracağı bir dizi projesinden bahsederken, Funda Özkalyoncuoğlu, “Kitaplar filme uyarlanınca ben sevmiyorum… Ama burada Madonna’nın hayatı da enteresan olabilir bizim için. Yani aşkları, ilişkileri filan” dedi. Bu sırada Jess Molho araya girerek kitabın 1943 yılında basıldığını hatırlattı. Kürk Mantolu Madonna’yı Şarkıcı Madonna zanneden Özkalyoncuoğlu ise şaşırarak “Aa Madonna var mıydı o yıllarda” diye sordu.

FİLMİ ÇEKİLECEK

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabının Ay Yapım tarafından filmi çekileceği son dönemin en çok konuşulan konuları arasındaydı.

Bugün ortaya çıkan bir haberde filmin baş rolünde Beren Saaat’in oynayacağı iddia edilmişti. Bu haberi TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı programda yorumlayan Funda Özkalyoncuoğlu kitabın şarkıcı Madonna’nın hayatını anlattığını düşününce ortaya ilginç anlar çıktı.

kurk-mantolu-madonna

About editor

EDİTÖR'DEN

O Ses Türkiye jürisi ne kadar para alıyor

O Ses Türkiye jürisi kaç para alıyor?

‘O Ses Türkiye’ jürisi kaç para alıyor. Yarışma programı ‘O Ses Türkiye’de jüri üyelerinin aldıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir