Ana Sayfa / Spor / Fatih Terim’in yerine o isim mi getirilecek?

Fatih Terim’in yerine o isim mi getirilecek?

Erman Toroğlu’ndan bomba iddia! Milli Takımda Fatih Terim’in zorla istifa ettirilerek yerine Aykut Kocaman veya Şenol Güneş’in düşünüldüğü iddia edildi.

Milli Takımda Fatih Terim’in başta Arda Turan olmak üzere önemli isimleri kadroya almamasının arkasından ilginç iddialar ortaya atılıyor. Erman Toroğlu, kulislerde konuşulan iddiaları gündeme taşıdı.

Fatih Terim’in yerine o isim mi getirilecek?

İşte A Spor’da konuşan Toroğlu’nun gündeme getirdiği o çarpıcı iddialar:

“Bir; Arda’nın elindeki kramponları Fatih Terim’in önüne doğru attığı. İki; Arda’nın elindeki kağıtları Fatih Terim’e doğru fırlattığı.

Üç; Milli Takım kampında sabaha kadar kumar oynandığı, Arda’nın da uykusuz kaldığı için sabah antrenmana çıkmadığı söyleniyor.

Dördüncü; Fatih Hoca odaya geliyor ama kapı kilitli. Açıyorlar kapıyı içeride transfer pazarlığı var. Caner’in transferi konuşuluyor. Arda da (Fatih Terim’e) “Niye geldin, dışarı çık” diyor. İçeride menajerler de var.

Burak’ın Tümer’i hırpalaması. Olayın içinde Caner’in de olduğu. Ben hepsini söyledim, bunlar doğru mu, yoksa yanlış mı?

Şimdi bu iddialar nereye varıyor, “Türkiye Futbol Federasyonu, Arda Turan vasıtasıyla Fatih Terim’i dövüyor.” Daha ileri gidiyorum, 2 Milli maç kötü giderse Fatih Terim tukaka yapılacak. Şimdiden bir ekip tarafından Aykut Kocaman hazırlanıyor. Hatta, Beşiktaş’ta ters giderse Şenol Güneş de soyunduruluyor.”

About editor

EDİTÖR'DEN

Canan Karatay Volkan Demirel cnntürk

Canan Karatay: Volkan Demirel bu yüzden gol yiyor

Doktor Canan Karatay, “Volkan Demirel maçların ilk yarısında arkadaşları çok iyi oynadığı için dinleniyor, ikinci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir